Jak pomagamy?

Zobacz jak możemy Cię wesprzeć

Nurtowało nas jedno pytanie

Dlaczego pomimo takiego dostępu do wiedzy wciąż nie wszyscy jesteśmy szczupli?

Znamy odpowiedź!

Po pierwsze ilość koncepcji, najczęściej okrzykiwanych „jedyną i słuszną”, jest zbyt wiele i nie sposób odgadnąć, która z nich jest tą najlepszą dla nas. Po drugie powiedzenie „chcieć to móc” jest proste tylko podczas jego wypowiadania. Okazało się, że istnieje pewna droga, którą trzeba przejść, aby myślenie o schudnięciu stało się realnym postanowieniem, a następnie fizycznym czynem. Bo czy jeżeli chciałabyś wejść na Mount Everest to poszłabyś z marszu?

program odchudzający, zdrowe odchudzanie

Poznaj program odchudzający DIETIC

Prosty

Krok po kroku prowadzimy Cię po trwałej zmianie nawyków. Żadnych skomplikowanych posiłków i wywracania życia do góry nogami.

Kompleksowy

Zaopiekujemy się Tobą w kluczowych dla Ciebie obszarach tj. komponowanie posiłków, motywacja, organizacja czasu i/lub redukcja stresu, aby zmienić przyczynę, nie tylko skutki.

Fleksyjny

Dzięki specjalnie stworzonemu systemowi z łatwością dopasujesz zmianę nawyków do Twojego trybu życia. Nauczysz się w sprytny sposób określać swoje możliwości i indywidualnie dobierać rozwiązania.

POZNAJ PROGRAM ODCHUDZAJĄCY DIETIC W 3 KROKACH

1
POZNAJMY SIĘ

Zarejestruj się na konsultację, podczas której porozmawiamy o Twoim zdrowiu, nawykach żywieniowych i motywacji. Sprawdzimy również skład Twojego ciała. Orzymasz wskazówki do sposobu odzywiania i ustalimy wspólnie dalszy plan działania do realizacji.
Pamiętaj, by na to spotkanie zarezerwować sobie 60 minut.
Kliknij TUTAJ, aby umówić się na konsultację.

2
ZMIANA NAWYKÓW ŻYWIENIOWYCH

Wyliczono, że średnio potrzebujesz około 21 dni, aby pojedyncza czynność, którą będziesz powtarzać, stała się nawykiem. Daj sobie czas, by to nad czym pracujesz stało się Twoim sprzymierzeniem w dążeniu do wymarzonej sylwetki ciała. Pomoże Ci w tym Kreator Posiłków i Książka Kucharska, która jest dostosowywana do Twoich potrzeb i preferencji żywieniowych.
Książka Kucharska jest źródłem inspiracji do przygotowania szybkich potraw, które można w prosty sposób przygotować w domu. Nie zawiera skomplikowanych receptur czy niedostępnych produktów.
Dzięki Kreatorowi Posiłków nauczysz się dowolnie modyfikować przepisy z Książki Kucharskiej, a z czasem w samodzielny sposób dobierać odpowiednie dla siebie porcje, a co za tym idzie – tworzyć własne pomysły na pyszne potrawy.

3
PODTRZYMANIE MOTYWACJI

Proces odchudzania jest procesem długofalowym, w którym możesz natknąć się na większe lub mniejsze kryzysy. W takich sytuacjach pomocą służy Ci nie tylko dietetyk, ale również i coach. Pamiętaj – każdy kryzys to cenna wskazówka na przyszłość. Wbrew pozorom, to dzięki nim uczymy się najwięcej!

Zobacz osoby, które chciały się podzielić historią

Efekty

MÓWIĄ O NAS

OPINIE

0
lat
0
klientów
0
konsultacji
0
zrzuconych kilogramów
Nie chesz odkładać szczupłej sylwetki na później?

Spotkajmy się!

Porozmawiajmy o tym, co możemy dla Ciebie zrobić.

UMÓW KONSULTACJĘ W DOGODNYM TERMINIEKUP PROGRAM LUB POJEDYNCZE NARZĘDZIA POMOCNE W ODCHUDZANIU